Draugystė veža. Ar po rinkimų tapsime geresniais?

Draugystė veža

2020.10.31 14:35

Draugystė veža. Ar po rinkimų tapsime geresniais?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Pirmoji savaitė po rinkimų į Seimą maratono. Spalio 31-ąją – Helovinas ir Lietuvoje minima Reformacijos diena. Kasdien vis labiau neramina didėjantys sergančiųjų COVID-19 skaičiai. Karantinas… Išgyvename išties sudėtingą ir įdomų laiką. Apie visa tai ir kalbamės su laidos pašnekovais, Vilniaus m. savivaldybės tarybos nariais, buvusiais kandidatais, o dabar jau ir išrinktąja Seimo nare Monika Ošmianskiene ir televizijos laidų prodiuseriu Gediminu Jauniumi. Laidos garso režisierė Eglė Jarmolavičiūtė nesusilaikė ir taip pat išsakė savo nuomonę, kai su pašnekovais kalbėjome apie tai, ką jiems teko patirti priešrinkiminio maratono metu.

Laida apie vis dar gyvą diskriminaciją, patyčias, požiūrį ir asmenines ambicijas bei reakcijas. Apie kiekvieno sprendimo svarbą ir asmeninę atsakomybę. Apie kūrybiškumą, tikėjimą ir gerus norus.

Ved. Žydrė Gedrimaitė

logo

Tai laida apie ribų plėtimą, svajonių siekimą ir jų išsipildymą. Laida žmonėms, nesusidūrusiems su negalia, parodanti, kad kiekvienas turime svajones ir galime jas išpildyti, net jeigu iš pirmo žvilgsnio tai atrodytų neįmanoma. Laidoje susitiks ir savo asmenine patirtimi bei išgyvenimais dalinsis fizinius ir emocinius sunkumus patyrę ar įgiję, su jais susigyvenę ir drąsiai gyvenantys, svajonių išsipildymo siekiantys ir savo pavyzdžiu motyvuojantys aplinkinius pašnekovai su negalia. Laida transliuojama šeštadieniais 14.30 val.

Kiti laidos epizodai

Draugystė veža

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.