60 minučių. Visuomenės sveikatos specialistai su nerimu laukia ilgojo Vėlinių savaitgalio ir ragina elgtis atsakingai. Ar raginimai bus išgirsti ?

60 minučių

2020.10.30 17:05

60 minučių. Visuomenės sveikatos specialistai su nerimu laukia ilgojo Vėlinių savaitgalio ir ragina elgtis atsakingai. Ar raginimai bus išgirsti ?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Koronavirusui šalyje sparčiai plinant, baiminamasi, jog milžiniški žmonių srautai kapinėse šią statistiką gali tik dar labiau pabloginti. Specialistai rekomenduoja artimųjų kapus lankyti iš anksto arba jau po Vėlinių. Kaip saugiai elgtis ilgąjį Vėlinių savaitgalį?

Švietimo komitetas patvirtino ankstyvojo ugdymo modelį.

Akcija padesimprisijungti.lt ateina į pagalbą mokykloms ir moksleiviams bei kviečia savanorius.

Lietuvos pasienio pareigūnai ir diplomatai toliau nesulaukia oficialių paaiškinimų, kodėl Baltarusija neįsileidžia iš Lietuvos lengvaisiais automobiliais atvykstančių kitų šalių piliečių. Kaip teigia Baltarusijos pasieniečiai, toks ribojimas taikomas dėl epidemiologinės situacijos. Jis negalioja krovininio transporto vairuotojams.

Prancūzijoje įsigaliojo antrasis karantinas.

Ved.Simona Vasiliauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.