Pakeliui su klasika. Muzika ir kalba aktorės Aldonos Vilutytės gyvenime

Pakeliui su klasika

2020.10.29 16:05

Pakeliui su klasika. Muzika ir kalba aktorės Aldonos Vilutytės gyvenime

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Apie koncertą–palaikymo akciją #TegyvuojaBaltarusija pasakoja koncerto dalyviai – sopranas Margarita Levčuk ir pianistas Justas Čeponis.

Operos solistei Irenai Jasiūnaitei šiandien sukanka 95-eri. Skamba vienos ryškiausių Lietuvos operos solisčių mecosoprano Irenos Jasiūnaitės mintys apie neblėstančią meilę operai ir gyvenimui.

Pirmasis Vilniaus rotušės organizuojamas Baltijos šalių kamerinių orkestrų festivalis vyksta nuotoliniu būdu. Apie koncertą Lietuvoje, tris pasaulines premjeras pasakoja kompozitoriai Rita Mačiliūnaitė, Martynas Bialobžeskis ir Vytautas Germanavičius bei Šv. Kristoforo kamerinio orkestro meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Barkauskas.

Rubrikoje „Be kaukių“ – susitikimas su aktore, scenos kalbos ir vaidybos dėstytoja, diktore Aldona Vilutyte. Teatras ir muzika aktorės gyvenime – itin svarbūs reiškiniai. Apie tai – iš pirmų lūpų.

Ved. Gerūta Griniūtė ir Ignas Andriukevičius

logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.00 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.