60 minučių. Po teroro išpuolių Prancūzija didina parengties atakoms lygį

60 minučių

2020.10.29 17:05

60 minučių. Po teroro išpuolių Prancūzija didina parengties atakoms lygį

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Vyriausiosios rinkimų komisijos sprendimas ar antrą kartą perskaičiuoti antrojo Seimo rinkimų turo balsus Utenos vienmandatėje apygardoje.

Būsimąją valdančiąją daugumą buriančios partijos kandidatei į premjeres Ingridai Šimonytei pateikė savo siūlymus koalicijos sutarčiai. Ar švietimas tebėra tarp prioritetų?

Prie Prezidentūros padėti valdyti pandemijai steigiama sveikatos ekspertų taryba. Ką liudija tokia valstybės vadovo iniciatyva?

COVID-19 toliau plinta Lietuvos sporte.

Kol kas neaišku, ar ketvirtadienio atakos susijusios su Prancūzijos pozicija imtis griežtų veiksmų prieš islamo ekstremizmą, sukėlusia pasipiktinimo bangą tarp musulmonų.

Paskelbtas šių metų Lyčių lygybės indeksas rodo, kad situacija Europos Sąjungoje per pastarąjį dešimtmetį pagerėjo labai nežymiai ir lyčių lygybę žemyne būtų įmanoma pasiekti mažiausiai po 60-ies metų. Lietuva, lyginant su pernai, pakilo viena vieta aukščiau ir yra 22-a iš 28-ių valstybių.

Klaipėdos universiteto mokslininkai uostamiestyje išbandė naują kietų dalelių nusėdimo intensyvumo tyrimo metodą: nuo šių metų vasario 1-osios 10-tyje miesto vietų buvo analizuojama nusėdusių dulkių sudėtis, nusėdimo intensyvumas, kiti visuomenei aktualūs rodikliai. Tyrime analizuota vienos iš oro tarša įtartos uosto įmonės veikla ir apibendrinti stebėsenos rezultatai.

Ved. Agnė Skamarakaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.