Klauskite daktaro. Antsvoris, dezinfekcinio skysčio pasirinkimas ir įpročiai, padėsiantys apsisaugoti nuo širdies ligų (su vertimu į gestų k.)

LRT TELEVIZIJOS laida „Klauskite daktaro“ savo feisbuko paskyroje dažnai sulaukia daug klausimų apie antsvorį. Daktaras Alvydas Unikauskas sako, kad tokių klausimų sulaukia ir tiesiog sutiktas gatvėje. Gal ir jūs sveikai maitinatės, sportuojate, bet norimų rezultatų nesimato? O gal maitinatės pakankamai sveikai, bet tik retkarčiais suvalgote kažką ne tokio sveiko ir jau iš karto kyla svoris? Blogiausia, kad jūs patys galite būti dėl to visai nekalti. Daktaras Unikauskas atskleidė tris priežastis, dėl kurių mes storėjame ir pataria, ką dėl to reikia daryti.

Koks dezinfekcinis skystis yra efektyviausias ir į ką reikia atkreipti dėmesį jį renkantis? LRT TELEVIZIJOS laidoje „Klauskite daktaro“ – kaip maksimaliai apsisaugoti pačiam ir apsaugoti savo rankas.

Daugiau nei 20 tūkstančių žmonių Lietuvoje pernai mirė nuo kraujotakos sistemos ligų. Dauguma jų – vyresnės nei 64-erių metų moterys. Tarp visų pernai mūsų šalyje mirusių moterų, du trečdaliai mirė nuo širdies ir kraujagyslių ligų. Kardiologė Jurgita Plisienė su šiomis ligomis susiduria kiekvieną dieną, tačiau ji teigia, kad pagrindiniai vaistai – mūsų pačių rankose.

Programa apie sveikatą. Ved. Alvydas Unikauskas, Jurgita Plisienė, Karolina Mondeikaitė-Liepa.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau