Garso ekspedicija. Dominykas Digimas apie šiuolaikinę operą „Ledynai“ ir nebylųjį muzikinį filmą „Why Does This Appear?“

Garso ekspedicija

2020.10.29 10:05

Garso ekspedicija. Dominykas Digimas apie šiuolaikinę operą „Ledynai“ ir nebylųjį muzikinį filmą „Why Does This Appear?“

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Antrasis „Garso ekspedicijos“ maršrutas kviečia geriau pažinti jaunosios kartos kompozitoriaus Dominyko Digimo kūrybą. Laidoje jis dalijasi mintimis apie naujausius savo darbus - kartu su Kamile Gudmonaite ir Tekle Kavtaradze Estijoje pristatytą šiuolaikinę operą „Ledynai“ bei į „Gaidos“ festivalio programą įtrauktą nebylųjį muzikinį filmą „Why Does This Appear?“, kuriame, kartu su režisieriumi Kristijonu Dirse, tyrinėja atminties fenomeną.

Pokalbį lydi svarstymai apie melancholiją, muzikos klausymąsi ir muziką įžodinti galinčias metaforas, o taip pat - laidoje aptariamų kūrinių ištraukos.

Ved. Rasa Murauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinė laida, skirta lietuviškai šiuolaikinei muzikai. Čia svečiuojasi kūrėjai, formuojantys lietuviškos šiuolaikinės muzikos panoramą, atlikėjai, užsikrėtę šiuolaikinės muzikos virusu ir katalizuojantys lauko dinamiką. Čia atsiveria skirtingos kūrybinės kryptys, egzistuojančios, koegzistuojančios, dingstančios ir vėl atsirandančios. Laidoje iš užribių ištrūksta įdomiausi naujosios muzikos kūrėjai, atlikėjai ir procesai, pasigirsta skambesiai, kuriuos ne iškart lengva suprasti, bet į kuriuos norisi įsiklausyti. Laida transliuojama ketvirtadieniais 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

Garso ekspedicija

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.