Labas rytas, Lietuva II d. NATO pratybos „Brilliant Jump 2020“ tikrins gebėjimą reaguoti ir greitai veikti

600 transporto priemonių ir per 2500 karių: prasideda NATO pratybos „Brilliant Jump 2020“. Prasideda NATO greitojo reagavimo pajėgų pratybos „Brilliant Jump 2020“. Plačiau apie jas – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“. Kariuomenės gynybos štabo viršinininkas brg. gen. Mindaugas Steponavičius sako, kad šios, vis kitoje Aljanso šalyje vykstančios pratybos – labai svarbios, o jų tikslas – gebėjimo reaguoti ir greitai veikti pasitikrinimas.

Harry Styles – „Golden“.

Idėja namams: interjere – japoniško ir industrinio stiliaus dermė. Kartais tai, kas pamatoma ir patiriama kelionėse, atgimsta interjeruose. „Jaukūs namai“ kviečia užsukti į Japonijos įkvėptą interjerą, kuris kartu – ir modernus, ir industrinis, pritaikytas miesto žmogui.

Naują dainą išleidžia Jurgis Didžiulis: parašyta mylimam žmogui, bet tinka ir įvykiams Baltarusijoje. LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ studijoje – premjera! Pasiklausykite dainos, kuri skirta „išvaikyti blogą energiją, atsisveikinti su iškeliaujančiaisiais, tinka ir politiniam egzorcizmui“. O už jos – atlikėjas Jurgis Didžiulis! „Time To Go“ – daina, skambėjusi ir neseniai nuvilnijusiame Laisvės kelyje.

Jurgis Didžiulis – „Time To Go“.

Parodoje „Piešinių reportažai“ – scenografės ir iliustruotojos pieštuku „nufotografuota“ Roma ir Vilnius. Medilės Šiaulytytės paroda – jos gyvenimo ir dviejuose miestuose – Vilniuje bei Romoje – ištraukos. „Piešinių reportažai“ – scenografės ir iliustruotojos Medilės Šiaulytytės pieštuku „nufotografuota“ Roma ir Vilnius, taip pat akimirkos iš Fluxus meno festivalio. Kuo šios dvi sostinės panašios ir kodėl autorė nemėgsta piešti patogiai įsitaisiusi, žiūrėkite reportaže.

Laidos pabaigoje – trumpa spaudos apžvalga su Evelina Stankūnaite ir Alano Chošnau bei Marko Reederio kūrinys „Heavy Rainfall (Cats & Dog Mix)“.

Ved. Ugnė Siparė.