Pakeliui su klasika. Arkadijus Gotesmanas – ieškantis, improvizuojantis ir fantazuojantis mušamųjų virtuozas

Pakeliui su klasika

2020.10.28 16:05

Pakeliui su klasika. Arkadijus Gotesmanas – ieškantis, improvizuojantis ir fantazuojantis mušamųjų virtuozas

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Niujorke tęsiasi Baltijos šalių kino festivalis. Lietuvos kultūros atašė JAV Gražiną Michnevičiūtę ir režisierių Igną Jonyną kalbina žurnalistė Agnė Kairiūnaitė-Albright.

Archeologijos motina vadinamai muziejininkei, archeologei, dr. Rimutei Jablonskytei-Rimantienei sukako 100 metų. Paklausysime anksčiau įrašyto pokalbio fragmento su mokslininke.

Vladimiro Tarasovo nauja knyga “Būgnininko dienoraščiai” ir jo kolekcijos paroda Radvilų muziejuje. Kalbame ir klausome.

Antrąją laidos valandą į studiją laukiame atvykstančio svečio - muzikos atlikėjo Arkadijaus Gotesmano, kurio niekaip negalėtume įsprausti į vieno žanro rėmus. Tai nuolat eksperimentuojantis ir ieškantis menininkas, išradingas mušamųjų virtuozas.

Ved. Jolanta Kryževičienė ir Julijus Grickevičius.

logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.00 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.