Undinės ir drakonai. Donatas Paulauskas: apie plastišką vyriškumą

Undinės ir drakonai

2020.10.29 11:00

Undinės ir drakonai. Donatas Paulauskas: apie plastišką vyriškumą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Šį kartą tinklalaidėje „Undinės ir drakonai“ svečiuojasi lygių lyčių teisių ekspertas, dėstytojas ir tinklalaidės „Šiuolaikiniai vyrai“ vedėjas Donatas Paulauskas. Donatas parašė dvi šiandienai aktualias knygas: „F* – žodis, kurio negalima minėti“ ir „Kodėl reikalingi verkiantys vyrai?“, todėl su autoriumi kalbamės apie dabar vis dar vyraujančias stereotipines lyčių roles, nors fizinės jėgos jau seniai daugumoje kontekstų nebereikia. Ar dar gajus vyrų, aktyviai prisiimančių iniciatyvą vaizdinys? Ar tikras vyriškumas – tai aštri logika, išvystytas raumenynas ir kiti galios bei jėgos atributai?

Ar mes susikuriame lyčių vaidmenis atspindinčias pasakas, kad jomis toliau tikėtume, kalbėsime beveik visą valandą, kurios pabaigoje – kūrybiškam vyriškumui ir kūrybiškumui apskritai skirti patarimai.

Laidą veda dramaturgė Gabrielė Labanauskaitė.

Tinklalaidė parengta pagal Vokietijos ambasados remiamą audioplatformos projektą.

logo

„Undinės ir drakonai“ – dramaturgės Gabrielės Labanauskaitės ir skirtingų pašnekovų pasakojimais pagrįsta laida, vienijama mitų, fantazijos, improvizacijos, peripetijų ir paralelinių siužetinių linijų. Visas laidas vienija pokalbiai apie kūrybiškumą, įkvėpimą, vaizduotę, nesvarbu, ar tu filosofė ar santechnikas. Kiekvienos laidos pabaigoje laukia konkretus laidos pašnekovų išbandytas patarimas, lavinantis kūrybišką mąstymą. Naujus tinklalaidės epizodus galite išgirsti kas antrą ketvirtadienį 11.00 val. Tinklalaidė parengta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.

Kiti laidos epizodai

Undinės ir drakonai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.