Ryto garsai. Įvedamas karantinas didžiuosiuose miestuose

Ryto garsai

2020.10.28 06:30

Ryto garsai. Įvedamas karantinas didžiuosiuose miestuose

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Kol Lietuva kritikuoja Baltarusijoje statomą Astravo atominę elektrinę ir yra priėmusi politinė sprendimą nepirkti ten pagaminsiamos elektros energijos, LRT tyrimų skyriaus surinkti duomenys rodo, kad Lietuva elektros kabelius už beveik 5-is milijonus eurų per lietuvišką bendrovę perka iš Baltarusijos gamyklos, tiekusios juos ir Astravo atominei elektrinei.

Nuo šiandien Lietuvoje karantinas plečiasi į dar daugiau Lietuvos vietų – tai Vilnius, Kaunas, Klaipėda, taip pat Šilalės, Širvintų, Telšių, Trakų ir Vilniaus rajonus. Kaip ir kitose, anksčiau į raudonąją zoną įtrauktose teritorijose, viešose vietose privaloma dėvėti kaukes, negalima būriuotis, ribojamas keleivių skaičius viešajame transporte ir kultūros bei laisvalaikio įstaigose. Draudžiama lankyti pacientus sveikatos įstaigose. Valstybės ir savivaldybių įstaigos dirbs tik nuotoliniu būdu. Lokalus karantinas truks dvi savaites.

Vaiko klasiokas susirgo koronavirusu, dėl to visa klasė mokysis nuotoliniu būdu, vienas iš tėvų nebegali eiti į darbą, pažįstamas su kuriuo artimai bendravai susirgo koronavirusu dėl to tenka izoliuotis, o testo atsakymo dar neturi. Kaip elgtis tokiais atvejais?

„Ryto garsų” studijoje – naujai išrinktas Seimo narys Arvydas Pocius.

Ved. Rūta Kupetytė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.