Labas rytas, Lietuva II d. Išrinkti aktyviausi ir inovatyviausi metų senjorai

Spalį, minint Senjorų mėnesį, nemokamas žurnalas aktyviems senjorams „60+“ veiklius ir inovatyvius senjorus pirmą kartą Lietuvoje kvietė dalyvauti rinkimuose „Metų senjoro rinkimai 2020“. Juose dalyvavo daugiau nei pusšimtis senjorų, į finalą pateko devyni, iš kurių visuomenei gerai pažįstami komisijos nariai – Vytenis Pauliukaitis, Joana Bartaškienė bei Nijolė Narmontaitė – išrinko keturis nugalėtojus. Nugalėtoja – Metų senjore 2020 – tapo Marijampolės Trečiojo amžiaus universiteto vadovė Ona Sakalauskienė. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – pokalbis su metų senjore.

Kirtimai – Vilniaus rajonas, kuriame greičiausiai jums niekada nekilo noras pasivaikščioti. Pasirodo, be reikalo. Šis rajonas pilnas objektų, kurie jus gali labai nustebinti.

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – Ingos Jankauskaitės premjera. Atlikėja pristato naują albumą „Tau ir man“ ir vieną albumo kūrinių – „Veidrodžiai meluoja.

Odą sausinantis dezinfekcinis skystis ar šypsenas užgožiančios veido kaukės gal jau ir nieko nebestebina. Bet net ir į sunkias situacijas galima pažvelgti su šypsena. Taip ir padarė mūsų reportažo herojė – Milena Liutkutė-Grigaitienė. Naujausiuose jos darbuose – pastarojo meto pagrindiniai atributai – vienkartinės pirštinės ir kaukės. Kaip jos atrodo grafikos kūriniuose – dabar ir pasižiūrėkime.

Ved. Ugnė Siparė