Labas rytas, Lietuva I d. Koronavirusas plinta: kokie galimi scenarijai?

Iš LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ studijos spalio 28 d. rytą sveikinasi Ugnė Siparė ir Modestas Naudžius.

Spaudos aktualijų apžvalga.

Odą sausinantis dezinfekcinis skystis ar šypsenas užgožiančios veido kaukės gal jau ir nieko nebestebina. Bet net ir į sunkias situacijas galima pažvelgti su šypsena. Taip ir padarė mūsų reportažo herojė – Milena Liutkutė-Grigaitienė. Naujausiuose jos darbuose – pastarojo meto pagrindiniai atributai – vienkartinės pirštinės ir kaukės. Kaip jos atrodo grafikos kūriniuose – dabar ir pasižiūrėkime.

Singapūre dviratininkus ir pėsčiuosius stulbina dinozaurų takas.

Kirtimai – Vilniaus rajonas, kuriame greičiausiai jums niekada nekilo noras pasivaikščioti. Pasirodo, be reikalo. Šis rajonas pilnas objektų, kurie jus gali labai nustebinti.

Stop kadras. Pasiilgusiems kelionių – vakarienė lėktuve.

LSMU mokslininkai pateikia keturis scenarijus, kaip toliau Lietuvoje vystysis pandemija. Apie šiuos galimus scenarijus kalbamės su NVSC atstove Ginreta Megelinskiene.

Per 81 tūkst. kilogramų vario ir daugiau nei 100 tūkst. kilogramų geležies – tiek medžiagų panaudota vienam atpažįstamiausių pasaulio simboliui – Laisvės statulai. Kai kurių šaltinių teigimu, paminklas sveria per pustrečio šimto tonos.

Ved. Ugnė Siparė.