Pakeliui su klasika. Sergejus Ivanovas: tarp teatro ir muzikos

Pakeliui su klasika

2020.10.26 16:05

Pakeliui su klasika. Sergejus Ivanovas: tarp teatro ir muzikos

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

„Teatro ir kino žmonės gal kiek nuliūs – labai perspektyvia vadinta dramaturgė ir scenaristė kol kas renkasi ne sceną, ne ekraną, o literatūrą“, – apie Linos Simutytės pirmąją knygą, apsakymų rinkinį „Miesto šventė“ rašo dramaturgas Mindaugas Nastaravičius. Apie šį savo debiutą ir magišką kūrybos keistumą – pokalbis su autore.

Vienas ryškiausių šiandienos Lietuvos operos solistų tenoras Edgaras Montvidas mini sceninio gyvenimo 20-metį. Savaitgalį įvyko du muziko koncertai kartu su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru. Tik nužengęs nuo scenos E. Montvidas dalijasi mintimis apie kūrybines patirtis, požiūrį į dainavimą ir savo balso puoselėjimą.

LRT KLASIKOS naujojo sezono antradieniais – pasakojimai apie teatro pasaulio užkulisius, procesus ir jų rezultatus Indrės Kaminckaitės laidoje „Performansas“ bei klausytojų jau pamėgtos Austėjos Kuskienės laidos apie kiną „Pilno metro“ sugrįžimas.

Rubrikoje „Be kaukių“ – susitikimas su aktoriumi, šiuolaikinės elektroninės grupės „Solo Ansamblis“ nariu Sergejumi Ivanovu. Kokį vaidmenį grupėje kuria būgnininkas? Ar gali aktorius būti nemuzikalus? Kuo skiriasi teatro scena nuo radijo teatro scenos?

Ved. Indrė Kaminckaitė ir Gerūta Griniūtė

logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.00 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.