Laba diena, Lietuva. Dešiniųjų pergalė rinkimuose: kokie lūkesčiai jiems keliami ir ką tai reiškia visai šaliai?

Metas aptarti rinkimų rezultatus. Studijoje vieši Virgis Valentinavičius ir Liutauras Ulevičius. Politologai įvertina Prezidentės Dalios Grybauskaitės reakciją į rinkimų rezultatus, kuri, anot jų – emocinga. Derybose dėl koalicijos ekspertai mano, kad visgi konservatoriams bus sudėtingiau susitarti su Liberalų sąjūdžiu. Politologai negaili kritikos kirčių ir „valstiečių“ retorikai – anot jų, sudėtinga patikėti, kad LVŽS ramiai priima pralaimėjimą.

Kojala apie naują valdžią: siunčiame gerą žinią Europai

LRT TELEVIZIJOS laidos studijoje vieši Linas Kojala su kuriuo aptariame Lietuvos aktualijas. Anot jo, pasauliui siunčiame gerą žinią: rinkimus laimėjo svari, savo atstovus Europos Parlamente turinti politinė jėga, nerimą keliančios ekstremaliomis idėjomis pasižyminčios partijos nepasižymėjo.

Verslo lūkesčiai naujai valdžiai: didžiausias lūkestis – gebėjimas susitarti

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Laba diena, Lietuva“ – pokalbis su Lietuvos verslo konfederacijos pirmininku Andriumi Romanovskiu. Kalbamės apie verslo lūkesčius naujai valdžiai – verslas tikisi, kad nebus priimtos „naktinės reformos“. Konfederacija tikisi, kad valdžia glaudžiai dirbs su verslo atstovais COVID-19 situacijos valdymo klausimais.

Vox populi: anot Klaipėdos ir Alytaus gyventojų, reikia palaukti, kol bus išdalinti portfeliai

Kviečiame nusikelti į Klaipėdos bei Alytaus gatves, kur sužinosime, ką šių miestų gyventojai mano apie naujai išrinktą Seimą.

Politologas: norėtųsi vientiso požiūrio į švietimą – nuo anstyvojo ugdymo iki aukštojo mokslo

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Laba diena, Lietuva“ kalbamės su VDU politologu Mindaugu Norkevičiumi. Politologas pastebi, kad norėtųsi vientiso požiūrio į švietimą – nuo ankstyvojo iki aukštojo mokslo. Daugiau politologo įžvalgų – pokalbyje.

Vox populi: Kaunas ir Šiauliai vieningi – svarbu, kad valdžia dirbtų savo darbą

Keliamės į Kauną ir Šiaulius, kur sužinosime, ką šių miestų gyventojai mano apie naujai išrinktą Seimą.

Profesorė apie moterų vaidmenį naujame Seime: tikėtina, bus priimti įstatymai, kurie būdavo nustumiami į šoną

Šiame Seime bus kiek daugiau ne tik jaunimo, bet ir moterų. Tai ir žmogaus teisių klausimus aptariame su profesore Dalia Leinarte.

Puklevičius apie Karbauskio pasisakymus: „supratau, kad prostitucija ir narkotikai bus ne tai kad legalizuoti, ką tu, vaikeli, privalomi bus“

Metas socialinių tinklų apžvalgai, šį kartą ji – su Audra Avižiūte.

Ved. Guoda Pečiulytė.