Ryto allegro. Kaip kuriamas radijo teatras? Radijo pjesė „Labai triukšminga vieta gyventi“

Ryto allegro

2020.10.26 07:05

Ryto allegro. Kaip kuriamas radijo teatras? Radijo pjesė „Labai triukšminga vieta gyventi“

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Kultūros ir meno mėnesinio žurnalo „Kultūros barai“ apžvalga su vyriausiąja redaktore Laima Kanopkiene.

Pasaulyje: meno kūrinių medžioklė Paryžiuje, metų muziejus Škotijos miestelyje, Australų menininkė Lindy Lee, Pietų Korėjoje vėl iškilo per taifūną nuniokota skulptūra.

Domanto Razausko muzikinės naujienos.

Su rubrika „Atminties akmenys“ – Nacionalinės bibliotekos Judaikos tyrimų centro vadovė Lara Lempertienė pristato Vytauto Didžiojo universiteto Semitologijos katedros vadovą Nachmaną Šapirą.

„Ši paroda – 2020 metų refleksija. Šie metai išskirtiniai, tiek dėl bendros situacijos, tiek dėl asmeninių išgyvenimų. Darydamas parodą bandysiu atsispirti nuo jau plėtotų temų ir judėti toliau. Parodos pavadinimas „1 mm turi reikšmės“ taikliai įvardija pastarąjį laiką, o apie atstumus ir įvairias ribas jau ilgą laiką mąstau įvairiais aspektais“ – svarsto skulptorius Rimantas Milkintas.

LRT Klasikos naujajame sezone pirmadienį debiutuoja kritikas Vaidas Jauniškis su laida „Refleksijos“ ir politikos filosofas Simas Čelutka, vesiantis laidą „Tarp praeities ir ateities“.

LRT Klasikos eteryje —Sigito Parulskio detektyvas „Labai triukšminga vieta gyventi“. Pokalbis su radijo pjesės režisieriumi Juozu Javaičiu, garso režisiere Sonata Jadevičiene ir aktoriais.

logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.