Laikas kultūrai. Prof. Vytautas Sinkevičius: visuomenė turi subręsti demokratinės valstybės Konstitucijai.

Laikas kultūrai

2020.10.25 10:05

Laikas kultūrai. Prof. Vytautas Sinkevičius: visuomenė turi subręsti demokratinės valstybės Konstitucijai.

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Pirmojoje laidoje domėsimės, po kokius tarptautinius kino festivalius keliauja mūsų filmai, kokie kūriniai pristatomi Niujorko Baltijos šalių kino festivalyje pasakoja Agnė Kairiūnaitė-Albright.

Kaip muziejus gali tapti traukos tašku? „Muziejus turi būti ne tik parodų ir mokslinių tyrimų vietą, bet ir bendravimo, mokymosi erdvė”, - sako Danijos nacionalinės galerijos direktorius Mikkel Bogh.

Konstitucijos dieną kalbamės su teisininku, profesoriumi Vytautu Sinkevičiumi. “Konstitucijos mes turime tiek, kiek jos yra mūsų jausmuose, poelgiuose. Visuomenė turi subręsti demokratinės valstybės konstitucijai”, - sako vienas iš dabartinės, ilgiausiai galiojančios Kostitucijos kūrėjų.

Ved. Jolanta Kryževičienė

logo

Paskutinę savaitės dieną atsigręžiame į besibaigiančią savaitę, akcentuodami ne įvykių kroniką, o ieškodami gilesnio požiūrio, kalbėdami apie įvykius ir naujus reiškinius, atskleisdami asmenybes, kurioms prabėgusi savaitė yra svarbi. Kalbame tiek apie meno įvykius (ir ne tik didžiuosiuose miestuose), tiek apie platesnes kultūros temas. Laida transliuojama sekmadieniais 10.05 val.

Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.