Pakeliui su klasika. Naujas grupės „Subtilu-Z“ skambesys ir Vaido Jauniškio refleksijos LRT KLASIKOS „Refleksijose“

Pakeliui su klasika

2020.10.23 16:05

Pakeliui su klasika. Naujas grupės „Subtilu-Z“ skambesys ir Vaido Jauniškio refleksijos LRT KLASIKOS „Refleksijose“

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

LRT KLASIKOS naujasis sezonas įsibėgėja. Laidoje „Refleksijos“ kiekvieną pirmadienį savo įžvalgomis dalinsis teatro ir kino kritikas Vaidas Jauniškis.

Ar miestų erdvių dizainiui skiriama pakankamai dėmesio? Kalbamės su architektūrologe, „Kauno dizaino festivalio“ organizatore Jūrate Tutlyte.

Lietuvos etnokosmologijos muziejus ir Vilniaus miesto teatras „Meno ir mokslo laboratorija“ kviečia į kelionę po žvaigždynus atmosferiniame dangaus stebėjime „Ženklai“.

Instrumentinė grupė „Subtilu-Z“ prieš kelis mėnesius pateikė netikėtą žinią – grupės narių keliai išsiskiria. Vis gi pagaliau „Subtilu-Z“ grįžta į sceną naujos sudėties. Susipažinkime su nuajais grupės nariais ir nauju skambesiu.

Ved. Gerūta Griniūtė ir Marius Eidukonis

logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.00 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.