Lietuvos diena. JAV patvirtino antivirusinį preparatą remdesivirą kaip vaistą nuo COVID-19. Kaip reaguos Lietuvos medicina?

Lietuvos diena

2020.10.23 13:05

Lietuvos diena. JAV patvirtino antivirusinį preparatą remdesivirą kaip vaistą nuo COVID-19. Kaip reaguos Lietuvos medicina?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Per praėjusią parą registruotas dar vienas naujų koronaviruso atvejų rekordas – 442, mirė dar vienas žmogus.

Gydytojai rezidentai toliau kalba apie nepakeliamus darbo krūvius.

Europai toliau skelbiant didžiulius užsikrėtimų rekordus, kasdien daugėja ir ribojimų.

Kauno savivaldybės skaičiavimu, dėl pandemijos apribojus interesantų srautus, dvylika procentų išaugo naudojimasis elektroninėmis paslaugomis.

Per antruosius ir paskutinius JV-jų prezidentinius debatus kandidatai susirėmė viruso ir rasizmo klausimais bei apsikeitė kaltinimaisi korupcija.

Nacionaliniame vėžio institute atidarytas Diagnostinės ir intervencinės radiologijos skyrius. Per keletą metų pavyko sutvarkyti krūties vėžio diagnostikos logistiką, kad pacientėms nereikėtų vaikščioti po kabinetus, kad maksimaliai sutrumpėtų laikas nuo pacientės atėjimo į šį institutą iki diagnozės nustatymo.

Ved. Madona Lučkaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.