Garso ekspedicija. Britų violončelininkas Antonas Lukoszevieze

Garso ekspedicija

2020.10.22 10:05

Garso ekspedicija. Britų violončelininkas Antonas Lukoszevieze

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Prasideda nauja LRT KLASIKOS laida „Garso ekspedicija“, žvalgysianti lietuviškos šiuolaikinės muzikos akiračius. Čia svečiuosis kūrėjai, formuojantys lietuviškos šiuolaikinės muzikos panoramą, atlikėjai, užsikrėtę šiuolaikinės muzikos virusu ir katalizuojantys lauko dinamiką. Čia atsivers skirtingos kūrybinės kryptys, egzistuojančios, koegzistuojančios, dingstančios ir vėl atsirandančios. Laidoje iš užribių ištrūksta įdomiausi naujosios muzikos kūrėjai, atlikėjai ir procesai, pasigirsta skambesiai, kuriuos ne iškart lengva suprasti, bet į kuriuos norisi įsiklausyti.

Pirmosios laidos svečias - lietuvių kilmės britų violončelininkas, didelis lietuviškos šiuolaikinės muzikos entuziastas Antonas Lukoszevieze. Ar turi pagrindo šiuolaikinei muzikai lipdomi stereotipai? Galbūt minimalizmą iš tikrųjų išrado lietuviai? Kokie Antono atradimai parodoje nuvedė labai įdomaus bendradarbiavimo link ir įrašų BBC? Apie visą tai - pirmajame „Garso ekspedicijos“ maršrute. 

Ved. Rasa Murauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinė laida, skirta lietuviškai šiuolaikinei muzikai. Čia svečiuojasi kūrėjai, formuojantys lietuviškos šiuolaikinės muzikos panoramą, atlikėjai, užsikrėtę šiuolaikinės muzikos virusu ir katalizuojantys lauko dinamiką. Čia atsiveria skirtingos kūrybinės kryptys, egzistuojančios, koegzistuojančios, dingstančios ir vėl atsirandančios. Laidoje iš užribių ištrūksta įdomiausi naujosios muzikos kūrėjai, atlikėjai ir procesai, pasigirsta skambesiai, kuriuos ne iškart lengva suprasti, bet į kuriuos norisi įsiklausyti. Laida transliuojama ketvirtadieniais 10.05 val.

Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.