Undinės ir drakonai. Birutė Sabatauskaitė apie teisingesnį pasaulį

Undinės ir drakonai

2020.10.22 11:00

Undinės ir drakonai. Birutė Sabatauskaitė apie teisingesnį pasaulį

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Tinklalaidėje „Undinės ir drakonai“ teisininkė ir „Lietuvos žmogaus teisių“ direktorė Birutė Sabatauskaitė įvardija, kokius pozityvius žingsnius teisės srityje jau esame nuėję per pastaruosius trisdešimt metų ir kokių įstatymų, ginančių žmogaus teises vis dar trūksta? Pavyzdžiui, kodėl Lietuvoje vis dar neįmanoma susituokti tos pačios lyties poroms arba apskritai nėra visoms poroms tinkančios partnerystės įteisinimo galimybės?

Taip pat su tinklalaidės svete Birute kalbame, kokios temos Lietuvoje vis dar yra opios? Kaip galėtume gyventi geriau, sąmoningiau, lygiateisiškiau? Apie mūsų šalies įstatymus – tuos nustatytuosius ir nerašytuosius, kalbamės, nepamiršdamos ir tradiciškai kiekvienos tinklalaidės „Undinės ir drakonai“ pabaigoje paliečiamos temos – kūrybiškumo ir patarimų, suteikiančių idėjų ir optimizmo.

Laidą veda dramaturgė Gabrielė Labanauskaitė.

Tinklalaidė parengta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą

logo

„Undinės ir drakonai“ – dramaturgės Gabrielės Labanauskaitės ir skirtingų pašnekovų pasakojimais pagrįsta laida, vienijama mitų, fantazijos, improvizacijos, peripetijų ir paralelinių siužetinių linijų. Visas laidas vienija pokalbiai apie kūrybiškumą, įkvėpimą, vaizduotę, nesvarbu, ar tu filosofė ar santechnikas. Kiekvienos laidos pabaigoje laukia konkretus laidos pašnekovų išbandytas patarimas, lavinantis kūrybišką mąstymą. Naujus tinklalaidės epizodus galite išgirsti kas antrą ketvirtadienį 11.00 val. Tinklalaidė parengta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.

Kiti laidos epizodai

Undinės ir drakonai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.