Lietuvos diena. Vyriausybė spręs dėl savivaldybių skirstymo pagal COVID-19 sergamumą į zonas

Lietuvos diena

2020.10.21 13:05

Lietuvos diena. Vyriausybė spręs dėl savivaldybių skirstymo pagal COVID-19 sergamumą į zonas

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Per praėjusią parą registruota 311 užsikrėtimų.

Visas savivaldybes ketinama suskirstyti į tris zonas: raudonąją, geltonąją ir žaliąją. Kaip tam ruošiamasi, kaip tai paveiks mūsų gyvenimą?

Šį rudenį Vilniuje filmuojama rekordiškai daug užsienio filmų ir serialų.

Jungtinė Karalystė atsisako atnaujinti derybas su Europos sąjunga. Londonas teigia, kad nėra prasmės toliau kalbėtis, jei Briuselis nedaro nuolaidų.

Kosmose penkerius metus skriejęs NASA kibernetinis zondas „Osiris-Rex“ trumpam prisilietė prie akmenimis nusėto asteroido Benu paviršiaus, kad paimtų uolienų ir dulkių pavyzdžių per itin tiksliai suplanuotą operaciją už 330 mln. km nuo Žemės.

Ved. Madona Lučkaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.