Savo galva. Justo Tertelio tinklalaidės pristatymas

Savo galva

2020.10.06 11:00

Savo galva. Justo Tertelio tinklalaidės pristatymas

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Labas, kol kas aš tik balsas kurį tu girdi savo galvoje. Dabar sustok ir pabandyk suskaičiuoti, apie kiek skirtingų dalykų tu mąstei paskutines 5 minutes?

Jeigu tu vis dar čia ir tau įdomu patyrinėti kas ir kaip veikia tavo galvoj, tu esi teisingoje vietoje.

Nežinau, kiek kartų Tau, bet man, nuo vaikystės nuolatos aplinkiniai sakė – mąstyk savo galva.

Įdomu, kada ir kur mes to išmokstame? Tikrai ne mokykloje. Gal šiek tiek universitete ar darbe? O gal sporto klube, ar žvejodami, gamindamas maistą ar bendraudami socialiniuose tinkluose. Jeigu jau esi čia, įdomu, kur ir kaip tu išmokai galvoti savo galva?

Aš esu Justas Tertelis – teatro kūrėjas dramaturgas, aktorius, režisierius, taip pat dirbu su edukaciniais kūrybingumą ir kritinį mąstymą ugdančiais projektais ir man įdomu, kaip mąsto skirtingų sričių profesionalai. Ką apie kritinį mąstymą gali pasakyti dizaineriai ir kariškiai, humoristai ar psichologai, žurnalistai, meno kritikai ir socialinių tinklų rinkodaristai.

logo

Tinklalaidė „Savo galva“ skirta ne filosofijos mąstytojams, bet kiekvieną dieną praktiškai, agumentuotai ir racionaliai dirbantiems, besimokantiems, kuriantiems ir sprendžiantiems. Mėgstantiems į reiškinius pažvelgti iš skirtingų perspektyvų, ir paklausti savęs: „Ar tikrai, tai ką aš girdžiu, matau, skaitau yra tiesa? Iš ko aš sprendžiu, kad tai – tiesa?“ Įvairių sričių ekspertų, profesionalų savo laidoje klausime ne tik „ką“ jie galvoja, bet ir „kaip” jie galvoja apie vieną ar kitą reiškinį. Naujus tinklalaidės epizodus galite išgirsti kas antrą trečiadienį.Tinklalaidė parengta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.

Savo galva

Kiti laidos įrašai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.