Labas rytas, Lietuva II d. Daugėja besikreipiančiųjų dėl odos problemų: gydytoja patarė, kaip ją prižiūrėti

Vasarą drėkinti, žiemą maitinti: dermatovenerologė patarė, kaip rūpintis oda atšalus orams. Veido odos priežiūra – svarbi kiekvienu metų laiku, tačiau po vasaros oda būna išsausėjusi, o atšalus orams problemos gali dar paūmėti. Tad LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ kalbamės su gydytoja dermatovenerologe prof. Matilda Bylaite-Bučinskiene, kuri pataria, kaip prižiūrėti ne tik veido, bet ir galvos bei rankų odą žvarbiuoju sezonu. Nepamirštama ir auksinė taisyklė: „Vasarą drėkinti, žiemą maitinti“!

Brazilų sprendimas pasilinksminimų vietose: išlaikyti saugų atstumą padeda numeruotos dėžės. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – metas vaizdo siužetui iš užsienio. Brazilijoje koncertuose išlaikyti atstumus padeda numeruotos dėžės.

Kas dešimtmetį – po paveikslų seriją planetos būties klausimais: pažintis su tapytoja Paukštyte. „Mūzose“ – pažintis su menininke Evelina Paukštyte, į tapybą pasukusia iš keramikos ir iliustracijos. Kur nuvedė gelmės paieškos ir metai eksperimentų? Ir kaip liniuotė bei statybinė juostelė gali tapti tapytojos įrankiais? Paklausykite pokalbio su tapytoja.

Aistė Smilgevičiūtė ir „Skylė“ – „Nalijė“.

Vienos spaudžia šypseną, kitos verčia susimąstyti: „Kanų liūtai“ rodys geriausias dešimtmečio reklamas. Net neabejojame – jos privers susimąstyti ar išspausti šypseną. Šįvakar bus rodomos geriausios dešimtmečio „Kanų liūtų“ reklamos. Šio festivalio atstovė Lietuvoje Gabrielė Burbienė LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ sako, kad dabar reklamos neretai yra tarsi nedideli meno kūriniai, maži filmai, kurie siekia ne tiesiogiai parduoti produktą, o sukelti, pagauti auditorijos emociją. Plačiau apie „Kanų liūtus“ – pokalbis studijoje.

Tikrosios buities ir gyvenimo atspindžiai – folklorinės ekspedicijos į Lietuvos kaimus. Informacija apie Lietuvos praeitį – dar tik renkama. Istorinės datos jau seniai užfiksuotos rašytiniuose šaltiniuose, o štai senovės lietuvių dainos, papročiai, buities elementai vis dar fiksuojami. Apie ekspedicijas į Lietuvos kaimus – reportaže.

Laidos pabaigoje – trumpa spaudos apžvalga su Gabriele Kloniūnaite ir grupės „Velvet“ kūrinys „Medžiai melagiai“.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau