Labas rytas, Lietuva I d. Vyresnio amžiaus darbuotojų garantijos: kokios jos ir ką daryti ištikus konfliktui su darbdaviu?

Jogos mokytoja Aistė Margė LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ kviečia atlikti paprastus ir nesudėtingus jogos pratimus, kurie tiks ir patiks kiekvienam.

Už lango orai po truputį vėsta, o žmonės ieško būdų susišildyti. Šį kartą šokoladu ir prieskoniais kvepiančio gėrimo siūlome pasigaminti patiems.

1933-ais spalio 19-ąją nutarta krepšinį įtraukti į Olimpinių sporto šakų sąrašą. Pirmasis turnyras sužaistas 36-ųjų Berlyno Olimpinėse žaidynėse. Finale žaidė Jungtinės Valstijos ir Kanada.

Vyresnio amžiaus darbuotojų garantijos: kokias turi, ko gali reikalauti ir ką daryti, jeigu įvyksta konfliktas su darbdaviu? Apie tai LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ pasakoja VU Teisės fakulteto docentė Vida Petrylaitė.

Artėjant švenčių sezonui, žmonės jau dabar pradeda planuotis savo išlaidas, kiek galėtų išleisti pinigų Kalėdoms ir švenčių sezonui. Apie tai daugiau pasakoja LRT žurnalistas Mindaugas Aušra.

Po kelerius metus trukusio remonto Vilniaus teatre „Lėlė“ pradėjo veikti atnaujintas Gyvasis lėlių muziejus. Ilgus metus ekspozicijoje svarbiausia buvo meno vertybės. Tačiau naujose erdvėse susitelkta į edukaciją, pagalbą mokytojams, jauniems tėvams. Čia bus galima sužinoti, kaip iš antrinių žaliavų sukurti visą namų teatrą.

Ved. Ugnė Siparė