Žinios. Prasideda išankstinis balsavimas Seimo rinkimų antrajame ture

Prasideda išankstinis balsavimas Seimo rinkimų antrajame ture. Saviizoliacijoje esantys rinkėjai galės iš anksto balsuoti specialiai jiems įsteigtose balsavimo vietose Vilniaus, Kauno, Šiaulių miestų ir Raseinių rajono savivaldybėse.

Vilniaus miesto savivaldybė praneša kol kas neskubanti atsiliepti į Nacionalinio visuomenės sveikatos centro raginimą stabdyti barų, klubų ir sporto įstaigų veiklą. Tačiau su įvairių sričių verslo asociacijų atstovais sutarė, kad bus laikomasi rekomenduojamų griežtesnių taisyklių ir imamasi visų saugumo priemonių. Pasak savivaldybės Administracijos vadovo Povilo Poderskio, dauguma rekomendacijų buvo taikoma ir iki šiol.

Italijoje per parą užfiksavus beveik 12 tūkstančių naujų COVID-19 atvejų griežtinami ribojimai. Šalies premjeras miestų merams suteikė teisę nuo nuo 9 valandos vakaro uždaryti parkus ir gatves, kuriose būriuojasi žmonės. Stabdomi mėgėjų sporto renginiai. Restoranuose prie staliuko gali sėdėti ne daugiau kaip 6 žmonės. Premjeras įspėjo, kad koronavirusui ir toliau plintant – ribojimai griežtės.

Minske ir vėl tūkstančiai protestavo prieš Aliaksandro Lukašenkos valdžią. Į gatves išėjusius stabdė gyvos karių grandinės. Minsko gatvėmis važinėjo karinė technika. Į gatves išėjo ir Vitebsko, Gardino, Gomelio gyventojai. Pareigūnai sulaikė daugiau nei 200 demonstracijų dalyvių.

Ved. Ignas Andriukevičius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau