Žinios. Prancūzijos teisėsaugos šaltiniai: Prancūzijoje mokytoją žiauriai nužudė 18-metis

LRT TELEVIZIJA

2020.10.17 15:30

Per pastarąją parą nustatyti 228 nauji COVID-19 atvejai. Pranešama apie dar vieną mirtį. Nuo koronaviruso Lietuvoje jau mirė 113 žmonių. Visuomenės sveikatos centras informuoja šįryt gavęs informaciją, kad dar 103 Vilniaus apskrities gyventojų koronaviruso testo rezultatas yra teigiamas.

Baimindamiesi galimo karantino, žmonės plūsta į poliklinikas tikrintis sveikatos. Medikai sako, kad daugelis bijo, jog vėl gali būti apribotas patekimas pas gydytojus, todėl registruojasi net ir nesiskundžiantys jokiais sveikatos sutrikimais.

Prancūzijos teisėsaugos šaltiniai teigia, kad mokytoją, kuris mokiniams rodė Islamo pranašo Mahometo karikatūras, nužudęs 18-metis buvo gimęs Maskvoje, jo tėvai atvyko iš Čečėnijos.

Bendras pasaulyje patvirtintų mirčių nuo koronaviruso skaičius viršijo milijoną ir šimtą tūkstančių. Nesustabdomai daugėjant naujų koronaviruso atvejų ir augant mirčių skaičiui, nauji griežti ribojimai nuo šiandien įsigalioja Lenkijoje, Prancūzijoje ir Londone.

Azerbaidžano prezidentas Ilhamas Alijevas perspėjo, kad keršys Armėnijai už miegančio Gendžė miesto apšaudymą, per kurį sugriauta virtinė gyvenamųjų namų, žuvo 13 žmonių, dar pusšimtis sužeista.

Ved. Eglė Bučelytė.