Ryto garsai. Pandemijos banga įgauna pagreitį. Ką daryti?

Ryto garsai

2020.10.17 07:05

Ryto garsai. Pandemijos banga įgauna pagreitį. Ką daryti?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Sparčiai daugėjant užsikrėtusiųjų koronavirusu, Lietuva kaip ir kitos pasaulio šalys svarsto ateities scenarijus. Kai kurios jų imasi itin griežtų priemonių, pavyzdžiui Prancūzijoje yra įvedama komendanto valanda, ko nebuvo šioje šalyje nuo antrojo pasaulinio karo. Kaip į tai reaguoja prancūzai, kokių priemonių imasi britai? Ir kokie turėtų būti ar jau yra planai Lietuvoje?

Nors iki Kalėdų liko kiek daugiau nei du mėnesiai, Klaipėdos universiteto Botanikos sodas jau ketvirtus metus kviečia gyventojus tausoti gamtą bei nuomotis pagrindinį šventės atributą - Kalėdų eglutes. Kodėl populiarėja eglučių nuomos paslauga?

Palangoje istorinis momentas: duris atveria ir medinė Kurhauzo dalis, kuri kruopščių restauratorių darbu buvo prikelta iš pelenų vos per pusantrų metų. Tai - ypatingai svarbu kurortui, o ir visai Lietuvai, nes atkurtas pastatas tapos dar viena kultūrine erdve ir traukos centru.

Taip pat laidoje apie dar vieną kultūrinę erdvę sostinės pakraštyje – „Dūmų fabriką“, lietuviškos ir užsienio spaudos apžvalgos ir orų prognozė.

Ved. Gabija Narušytė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.