Sportas. Orai. Po pertraukos sugrįžęs Danas Rapšys iškovojo pergalę Budapešte

Po 9 mėnesių pertraukos įspūdingai į tarptautinę areną sugrįžo plaukikas Danas Rapšys. Budapešte įkurtame vadinamąjame burbule jis pergale pradėjo Tarptautinės lygos varžybas.

Kauno „Žalgiris“ toliau kuria komandos sėkmės istoriją. Po trijų pergalių iš eilės svečiuose, žalgiriečiai triumfavo ir namų arenoje. Palaikoma savų sirgalių, kurių pagal oficialų rungtynių protokolą buvo 5011-ka, Martino Šilerio vadovaujama komanda nepaliko šansų 89:73 ir galingu puolimu garsėjančiam vienam iš favoritų Stambulo „Anadolu Efes“ klubui.

Kaune prasidėjo tris dienas vyksiantis dukart Europos čempiono ir Helsinkio olimpinių žaidynių dalyvio Algirdo Šociko bokso turnyras. Nors jau 24-erius metus iš eilės rengiamos važybos šiemet dėl koronaviruso pandemijos iš pavasario buvo nukeltos į rudenį, jose jėgas išmėginti panoro devynių valstybių sportininkai.

Lietuvos regbio federacija šiandien pristatė Lietuvos regbio-15 rinktinės vyriausiąjį trenerį Simoną Verbicką. Anglijoje gimęs ir užaugęs naujasis nacionalinės komandos treneris nėra Lietuvos regbio naujokas. 2009-2010 metais jis pats žaidė Lietuvos rinktinėje, o 2007-aisiais treniravo septynetų rinktinę. 45-mečiam regbio profesionalui malonu grįžti į istorinę savo prosenelių gimtinę ir matyti Lietuvos regbio pažangą.