Žinios. Atgimsta Palangos kurhauzas – bus galima ne tik žiūrėti filmus ir spektaklius, bet ir registruoti santuokas

Kai kurie mokslininkai, fiksuojant rekordinius užsikrėtimo COVID-19 atvejų skaičius, ragina vyriausybę svarstyti apie visuotinio karantino įvedimą, nors ir neilgam, pavyzdžiui, dviem savaitėms.

Europos Vadovų Tarybos susitikime Briuselyje – dar vienu lyderiu mažiau: tik pasirodžiusi šiandien turėjo išvykti Suomijos ministrė pirmininkė Sana Marin, savo pavaduotoju paskyrusi Švedijos vyriausybės vadovą.

Vilniuje viešintis Kanados užsienio reikalų ministras susitiko su Baltarusijos opozicijos lydere Sviatlana Cichanouskaja ir pažadėjo jai paramą, siekiant demokratinių permainų.

Socialdarbiečiai su 3, o Lenkų rinkimų akcija su 4 mandatais Seime – taip atrodytų parlamentas, jei kartelė partijoms būtų buvusi nuleista iki 3 proc. Tokią idėją teikęs socialdarbiečių lyderis Gediminas Kirkilas ir dabar sako, kad taip Seime būtų daugiau demokratijos.

Vaiko teisių specialistai pastebi, kad smurtas prieš vaikus paplitęs labiau, nei rodo oficialūs skaičiai. Problemą dar labiau išryškino pavasarį prasidėjęs karantinas. Pasak psichologų, kad smurto sumažėtų reikia ne tik reaguoti, bet ir išsiaiškinti, kas jį sukelia, imtis prevencinių priemonių.

Teismas Berlyne atmetė Vokietijos sostinės barams ir restoranams įvestą darbo laiko apribojimą nuo 11 val. vakaro iki 6 val. ryto.

Atgimsta Palangos simbolis kurhauzas. Prieš 7 metus restauruota jo mūrinė dalis, o dabar visuomenei atveriama ir puošnioji medinė. Čia veiks ir kino teatras, žiūrovų lauks spektakliai, ketinama registruoti santuokas.

Orai. Sportas.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau