Žinios. Mokslininkai ragina Vyriausybę įvesti bent 2 sav. trukmės visuotinį karantiną

Kai kurie mokslininkai, fiksuojant rekordinius užsikrėtimo COVID-19 atvejų skaičius, ragina vyriausybę svarstyti apie visuotinio karantino įvedimą, nors ir neilgam, pavyzdžiui, dviem savaitėms.

Europos Vadovų Tarybos susitikime Briuselyje – dar vienu lyderiu mažiau: tik pasirodžiusi šiandien turėjo išvykti Suomijos ministrė pirmininkė Sana Marin, savo pavaduotoju paskyrusi Švedijos vyriausybės vadovą.

Vilniuje viešintis Kanados užsienio reikalų ministras susitiko su Baltarusijos opozicijos lydere Sviatlana Cichanouskaja ir pažadėjo jai paramą, siekiant demokratinių permainų.

Socialdarbiečiai su 3, o Lenkų rinkimų akcija su 4 mandatais Seime – taip atrodytų parlamentas, jei kartelė partijoms būtų buvusi nuleista iki 3 proc. Tokią idėją teikęs socialdarbiečių lyderis Gediminas Kirkilas ir dabar sako, kad taip Seime būtų daugiau demokratijos.

Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas pareiškė, kad Britanija pasirengusi trauktis iš derybų dėl tolesnių prekybinių santykių su Europos Sąjunga nepasiekusi jokio susitarimo, nebent Bendrija pakeistų savo poziciją.

Teismas Berlyne atmetė Vokietijos sostinės barams ir restoranams įvestą darbo laiko apribojimą nuo 11 val. vakaro iki 6 val. ryto.

Jungtinių Valstijų prezidentui Donaldui Trumpui atsisakius dalyvauti virtualiuose debatuose su prezidento rinkimų varžovu Joe Bidenu, kandidatai susirėmė netiesiogiai.

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pasiūlė Maskvai ir Vašingtonui be jokių išankstinių sąlygų mažiausiai metams pratęsti naująją strateginės ginkluotės mažinimo – START – sutartį.

Orai. Sportas.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau