Žinios. Saviizoliacijoje esantys rinkėjai galės balsuoti specialiuose mobiliuosiuose punktuose

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro duomenimis, šiuo metu mokyklose nustatyti 477 COVID-19 atvejai. Užsikrėtė 300 mokinių, likę 177 – mokytojai ir kiti mokyklų darbuotojai. Saviizoliacijos sąlygų laikosi 3500 asmenų, kurie susiję su mokyklomis. COVID-19 paveikė 199 šalies ugdymo įstaigas. Ketvirtadienį šią statistiką papildė šeši nauji atvejai progimnazijose, vienas – aukštojoje mokykloje, vienas – vaikų darželyje-lopšelyje.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro iniciatyva šiandien organizuoto susitikimo su Vilniaus miesto savivaldybe atstovais metu sutarta, kad verslas privalo ieškoti būdų, kaip užtikrinti, jog būtų laikomasi visų infekcijos prevencijos reikalavimų. Antraip – infekcijos plitimas taps nevaldomas ir verslo uždarymo nebus išvengta.

Saviizoliacijoje esantys rinkėjai per antrąjį Seimo rinkimų turą galės balsuoti specialiuose mobiliuosiuose punktuose.

Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga kreipėsi į Vyriausiąją rinkimų komisiją prašydama negaliojančiais pripažinti Seimo rinkimų rezultatus daugiamandatėje apygardoje.

Europoje nesustabdomai plintant koronavirusui, susirūpinimą išreiškė ir Pasaulio sveikatos organizacija.

Mokyklų vadovai skundžiasi, kad valdyti mokinių srautus – nėra prasmės. Mat po pamokų vaikai ne tik iš vienos, bet ir kitų mokyklų susimaišo įvairiuose sporto būreliuose, šokių studijose.

Policija sulaikė, kaip įtariama, kelių milijonų eurų mokesčių išvengusią asmenų grupuotę, kuri prekiavo naudotais prabangiais automobiliais.

Kauno Žaliakalnyje tarpukariu statytą pastatą pradėję griauti jo savininkai nepaiso paveldosaugininkų reikalavimo darbus sustabdyti.

Įprastai rudenį per moksleivių atostogas pigesnes poilsines keliones į užsienį šluodavę Lietuvos gyventojai dabar poilsio vietų ieško Lietuvoje.

Sportas. Orai.

Ved. Marijus Žiedas.