Žinios. LLRA-KŠS prašo pripažinti Seimo rinkimų rezultatus daugiamandatėje apygardoje negaliojančiais

sako, kad „Laisvės TV“ šiurkščiai pažeidė įstatymą

Lietuvoje per praėjusią parą nustatyta didžiausias užsikrėtusiųjų koronaviruso infekcija skaičius nuo pandemijos šalyje pradžios – 255. Daugiausia naujų atvejų Vilniuje ir Šiauliuose – 111 ir 58. 77 žmonių užsikrėtimo aplinkybių specialistams nustatyti nepavyko.

Saviizoliacijoje esantys rinkėjai per antrąjį Seimo rinkimų turą galės balsuoti specialiuose mobiliuosiuose punktuose. Sveikatos apsaugos ministerija leido tokį balsavimą vykdyti šešiose savivaldybėse.

Ispanija tapo pirmąją Europos šalimi, kur užsikrėtimų koronavirusu skaičius artėja prie milijono. Fiksuojant rekordinius COVID-19 susirgimus visoje Europoje, vienos šalys jau įvedė, kitos planuoja grąžinti dalį ribojimų.

Europos Sąjungos šalių lyderiai susirinko Briuselyje, kur netrukus įvertins padėtį derybose dėl naujos sutarties su Jungtine Karalyste. Vadovai turėtų pabrėžti, jog pažangos derybose nepakanka tam, kad būtų galima pasirašyti naują prekybos sutartį ir tarsis, kaip pasirengti tam atvejui, jei sutartis nebus pasirašyta.

Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga (LLRA-KŠS) kreipėsi į Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK) prašydama negaliojančiais pripažinti Seimo rinkimų rezultatus daugiamandatėje apygardoje.

Įprastai rudenį per moksleivių atostogas pigesnes poilsines keliones į užsienį šluodavę Lietuvos gyventojai dabar poilsio vietų ieško Lietuvoje.

Mokyklų vadovai skundžiasi, kad valdyti mokinių srautus nėra prasmės. Mat po pamokų vaikai ne tik iš vienos, bet ir kitų mokyklų susimaišo įvairiuose sporto būreliuose, šokių studijose.

Aktoriui ir diplomatui Juozui Budraičiui įteiktas Užsienio reikalų ministerijos garbės ženklas „Lietuvos diplomatijos žvaigždė“. Šis garbės ženklas Budraičiui skiriamas už Lietuvos ir Rusijos kultūros bei meno ir pilietinės visuomenės ryšių stiprinimą.

Ved. Jovita Vitkauskė.