Ryto allegro. 33-iasis festivalis „Vilnius Jazz“

Ryto allegro

2020.10.15 07:05

Ryto allegro. 33-iasis festivalis „Vilnius Jazz“

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Naujausių kultūros publikacijų apžvalga.

„Mes niekada nematėm, kaip tu fotografuoji, gal ne tu tai darai?“ – vienatvę mėgstantis fotomenininkas Remigijus Treigys sako, kad yra tekę išgirsti ir tokią frazę. Nors šurmulinguose meno renginiuose fotografas pavargsta, šiemet jis pripažintas geriausiu šiuolaikinės meno mugės ArtVilnius’20 menininku.

Mykolo Drungos parengta užsienio kultūrinės spaudos apžvalga.

Prasideda akcija „Metų knygos rinkimai“. „Ryto allegro“ kalbina akcijoje dalyvaujančių knygų autorius. Šį ketvirtadienį – pokalbis su Publicistikos ir dokumentikos kategorijoje besirungiančios knygos „Šaltojo karo kapsulė: lietuvių dizainas Londone 1968“ (Leidykla „LAPAS“) autore Karolina Jakaite.

Žurnalistė Rūta Oginskaitė knygoje „Žebriūnas. Nutylėjimai ir paradoksai“ („Tyto alba“) kalba apie garsaus lietuvių kino režisieriaus Arūno Žebriūno asmenybę ir kūrybinį kelią. Fragmentai iš knygos pristatymo, kurį vedė knygos redaktorius Vaidas Jauniškis.

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras kviečia į operą „Ana Bolena“ (režisierius Andrea de Rosa). Domisi Agnė Šimkūnaitė.

Prasideda 33-iasis festivalis „Vilnius Jazz“. Pokalbis su festivalio vadovu Antanu Gusčiu.

Ved. Austėja Kuskienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.