Ryto garsai. Kiek mokėsime už šilumą?

Ryto garsai

2020.10.15 06:30

Ryto garsai. Kiek mokėsime už šilumą?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Po pirmojo rinkimų turo paaiškėjo, kad 34 parlamentarai nebedirbs Seime. Vieni jų patys traukiasi iš politikos ir nebekėlė savo kandidatūros, kitiems pasitikėjimo nebeparodė rinkėjai. Ką buvę Seimo nariai planuoja veikti, domisi Janina Mateikienė.

Komentuodamas niekaip neatslūgstantį užsikrėtusiųjų koronavirusu skaičių, sveikatos apsaugos viceministras Algirdas Šešelgis sako, kad žmonės nesilaiko tų priemonių, kurios buvo priverstinės per karantiną, o dabar yra tik rekomenduojamos.

Kas žinotina sumaniusiems dabar atostogauti tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje, aiškina Nacionalinės turizmo verslo asociacijos prezidentė Žydrė Gavelienė.

Ateinančių dienų orai. Studijoje sinoptikė Izolda Marcinonienė.

Lietuvoje prasideda šildymo sezonas. Kiek mokėsime už šilumą? Į „Ryto garsų“ klausimus atsako Vilniaus vicemeras Valdas Benkunskas ir Šilumos tiekėjų asociacijos prezidentas Valdas Lukoševičius.

Sudėtingas elektrotechnines sistemas Panevėžyje kurianti ir gaminanti Estijos kapitalo įmonė „Harju Elekter“ visą savo produkciją eksportuoja į užsienį, o pagrindiniai jų klientai–laivus statančios kompanijos. Įmonė plėtros nestabdė ir per karantiną, o jos vadovas neabejoja, kad po dešimties metų didžiąją darbo dalį atliks robotai.

Ne visiems verslo sektoriams pandemija atnešė tik problemų. Kredito unijos kalba apie atsivėrusias galimybes.

Prezidento vyriausioji patarėja, Užsienio politikos grupės vadovė Asta Skaisgirytė apie Europos Vadovų Tarybą ir kitas užsienio politikos aktualijas.

Šiandien Pasaulinė baltosios lazdelės diena. Jos metu organizuojami įvairūs renginiai, siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į žmonių su regėjimo negalia problemas. Apie tai Vilkpėdės bendruomenės socialinių paslaugų centro vadovas Algimantas Arbočius.

Savaitės komentaro autorius „Verslo žinių“ apžvalgininkas Ramūnas Terleckas.

Ved. Giedrė Čiužaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.