Žinios. Mokyklų vadovai skundžiasi, kad valdyti moksleivių srautus nėra prasmės

Seimas vėl grįžta prie klausimo, kam priklausys Lukiškių aikštė Vilniuje.

Norėdamos stabdyti koronaviruso plitimą, daugelis Europos šalių vėl imasi griežtų apribojimų. Nors kaimyninė Latvija buvo laikoma viena geriausiai su virusu susidorojusių Europos valstybių, antroji banga smogė ir jai, tad įvedami griežtesni apribojimai. Nauji suvaržymai įsigaliojo švietimo ir viešojo maitinimo sektoriuose, juos pajus ir keliaujantieji.

Prancūzijoje nuo šeštadienio įvedama visuomenės sveikatos nepaprastoji padėtis. Taip nusprendė vyriausybė, kuri perspėjo – Prancūzija išgyvena sveikatos katastrofą. Visuomenės sveikatos nepaprastoji padėtis leidžia vyriausybei imtis griežčiausių priemonių prieš pandemiją, tad nuo šeštadienio Paryžiuje ir dar aštuoniuose miestuose – Lijone, Marselyje, Tuluzoje ir kituose – šešioms savaitėms įvedama komendanto valanda – nuo 21 val. iki 6 val. Komendanto valanda galios maždaug 20 mln. – trečdaliui šalies gyventojų.

Mokyklų vadovai skundžiasi, kad valdyti mokinių srautus – nėra prasmės. Mat po pamokų vaikai ne tik iš vienos, bet ir kitų mokyklų susimaišo įvairiuose sporto būreliuose, šokių studijose.

Orai.

Sportas.

Ved. Ignas Andriukevičius.