Undinės ir drakonai. Kasparas Pocius ir geismo bendruomenės

Undinės ir drakonai

2020.10.15 11:00

Undinės ir drakonai. Kasparas Pocius ir geismo bendruomenės

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Tinklalaidėje „Undinės ir drakonai“ filosofas Kasparas Pocius kalba apie šiuolaikinio pasaulio komforto pavojus ir kritišką požiūrį į pačią rutiną, nes visada verta apmąstyti, ar mūsų gyvenimo būdas padeda jaustis laisvai ar mes esame rutinos spąstuose? Ar mes gyvename tik taip, kad atitiktume savo statusą ir kitų susidarytą nuomonę apie mus?

Kaip opoziciją šiems socialiniams burbulams Kasparas skatina kurti geismo bendruomenes arba bendrijas, kai žmonės, gyvendami tam tikroje erdvėje kartu pirmiausiai rūpinasi ne tik patys patenkintų savo poreikius, bet ir rūpinasi pačia aplinka.

Laidą veda dramaturgė Gabrielė Labanauskaitė.

Tinklalaidė parengta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Undinės ir drakonai“ – dramaturgės Gabrielės Labanauskaitės ir skirtingų pašnekovų pasakojimais pagrįsta laida, vienijama mitų, fantazijos, improvizacijos, peripetijų ir paralelinių siužetinių linijų. Visas laidas vienija pokalbiai apie kūrybiškumą, įkvėpimą, vaizduotę, nesvarbu, ar tu filosofė ar santechnikas. Kiekvienos laidos pabaigoje laukia konkretus laidos pašnekovų išbandytas patarimas, lavinantis kūrybišką mąstymą. Naujus tinklalaidės epizodus galite išgirsti kas antrą ketvirtadienį 11.00 val. Tinklalaidė parengta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.

Kiti laidos epizodai

Undinės ir drakonai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.