Žinios. Nepavyksta atsekti daugiau kaip penktadalio sergančiųjų COVID19 užsikrėtimo kelio

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro atstovė Rolanda Lingienė sako, kad Lietuvoje antrą parą iš eilės nepavyksta atsekti daugiau kaip penktadalio sergančiųjų COVID19 užsikrėtimo kelio. Anot jos, nerimą epidemiologams kelia ir tai, kad nuo rugpjūčio padidėjo vyresnio amžiaus sergančiųjų dalis.

Vyriausybė šiandien svarstys kitų metų biudžeto projektą. Planuojama, kad jis dėl koronaviruso pandemijos bus deficitinis. Finansų ministro teigimu, biudžetas esą bus apdairus ir saugus. Anot Viliaus Šapokos, naujajame biudžete tryliktosios pensijos neišvysime, esą valstybė šiuo metu nebegali prisiimti papildomų ilgalaikių finansinių įsipareigojimų iš skolintų lėšų.

Jungtinių Valstijų Senatas toliau svarstys prezidento Donaldo Trumpo kandidatę į Aukščiausiojo Teismo teisėjas Amy Coney Barret.

Besidominčiųjų Antikos menais laukia išskirtinis įvykis Romoje. Kafarelių rūmuose ant Kapitolijaus kalvos, atidaroma paroda, kurioje bus demonstruojama viena didžiausių pasaulyje privati antikinių skulptūrų kolekcija.