Žinios. Europoje per praėjusią savaitę registruotas didžiausias COVID-19 atvejų skaičius nuo pandemijos pradžios

Vyriausybė šiandien svarstys kitų metų biudžeto projektą. Planuojama, kad jis dėl koronaviruso pandemijos bus deficitinis. Finansų ministro teigimu, biudžetas esą bus apdairus ir saugus. Anot Viliaus Šapokos, naujajame biudžete tryliktosios pensijos neišvysime, esą valstybė šiuo metu nebegali prisiimti papildomų ilgalaikių finansinių įsipareigojimų iš skolintų lėšų.

Prancūzijos prezidentas vakare per televiziją turėtų skelbti naujų draudimų, kurių imamasi, kad būtų sustabdytas koronaviruso plitimas.

Jungtinėje Karalystėje įsigaliojo trijų lygių karantino sistema. Ten, kur virusas plinta mažiau, trumpinamas barų ir restoranų darbo laikas, draudžiama būriuotis didesnėmis grupėmis. O ten, kur naujų susirgusiųjų daug, bus uždaromos sporto ir maitinimo įstaigos, parduotuvės. Mokyklos ir universitetai veiks toliau.

Europos valstybėse per praėjusią savaitę buvo registruota daugiau nei 700 tūkstančių naujų koronaviruso atvejų ir tai didžiausias skaičius nuo pandemijos pradžios.

Europos Sąjungai ir Britanijai kaltinant vieną kitą dėl nesėkmės derybose, kuriose mėginama sutarti dėl būsimų prekybos santykių, šiandien telefonu tarsis Europos Komisijos pirmininkė ir Britanijos premjeras.

Sinoptikams prognozuojant daugiau kritulių, hidrologinė sausra, kenkianti gamtos ekosistemai, iš pietų Lietuvos nesitrauks.

Orai. Sportas.

Ved. Simona Vasiliauskaitė