Klauskite daktaro. Krūtinės anginos simptomai ir mitybos taisyklės, padėsiančios atsikratyti svorio

Jei po didesnio fizinio krūvio ar net įprasto lipimo laiptais suskausta ir pradeda spausti krūtinę, galima įtarti krūtinės anginą – tai liga, kurios metu širdžiai nepakanka deguonies dėl kraujagyslių nepraeinamumo. Su šiuo sveikatos sutrikimu supažindina kardiologė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno klinikų Kardiologijos klinikos Konsultacijų ir diagnostikos skyriaus vadovė prof. dr. Jurgita Plisienė. Studijoje vieši Zita Kelmickaitė, kuri sako paskutiniu metu vis sunkiau įkvepianti po didesnio fizinio krūvio – ar šio simptomo pakanka ir kokie yra kiti, pokalbis LRT TELEVIZIJOS laidoje „Klauskite daktaro“.

Sporto treneris ir sveikos gyvensenos mokytojas Ignas Bakėjus supažindina su savaitės mitybos planu ir pagrindinėmis taisyklėmis, padėsiančiomis atsikratyti nepageidaujamų kilogramų. Jo teigimu, vengiant greitųjų angliavandenių matomą efektą galima pasiekti labai greitai.

Tęsiame grožio eksperimentus su Liepa Norkevičiene – šįkart ieškosime būdų kaip šaltuoju sezonu pasirūpinti pėdomis, kurios linkusios skerdėti ir perštėti.

Ved. Alvydas Unikauskas, Jurgita Plisienė, Karolina Mondeikaitė-Liepa.