Sportas. Orai. Lietuvos futbolininkai prieš rytojaus rungtynes su Albanija nusiteikę pozityviai

Viena perspektyviausių Lietuvos treko dviratininkių Olivija Baleišytė šiandien Europos jaunių ir jaunimo čempionate Italijoje iškovojo bronzos medalį daugiakovės (omniumo) varžybose.

Pastarosios trejos Lietuvos futbolo rinktinės rungtynės nuteikia optimistiškai – pozityviai komanda nusiteikusi ir prieš rytojaus rungtynes su Albanija, kur sieks revanšo.

Koronavirusas nustatytas Cristiano Ronaldo. Portugalijos futbolo federacija pranešė, kad futbolininkas jaučiasi gerai ir jau paliko rinktinės stovyklą.

Šiandien turnyre Kelne pasirodymą turėjęs pradėti geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis kortuose nepasirodė – likus valandai iki numatyto mačo buvo paskelbta, kad lietuvis pasitraukia iš turnyro dėl nugaros traumos.

Koronavirusas vis labiau jaukia Eurolygos turnyro tvarkaraštį. Šiandien turnyro organizatoriai likus dviems valandomis iki susitikimo atšaukė Vilerbano ASVEL ir Atėnų Panathinaikos akistatą. Neįvyks ir dvejos šios savaitės Sankt Peterburgo Zenit rungtynės.

Nepaisant nesklandumų kitose komandose šiuo metu Kauno Žalgiris Belgrade žaidžia trečiąsias Eurolygos rungtynes su „Crvena Zvezda“ ekipa.