Pakeliui su klasika. Aktorius Vainius Sodeika, vaikystėje svajojęs būti Donskiu, dabar save laiko personažų advokatu

Pakeliui su klasika

2020.10.12 16:05

Pakeliui su klasika. Aktorius Vainius Sodeika, vaikystėje svajojęs būti Donskiu, dabar save laiko personažų advokatu

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Naujoji Vilnia – sparčiai progresuojanti, bet vis dar mažai pažinta Vilniaus miesto dalis. Šios bendruomenės pirmininkas, architektas Maksimas Zacharovas teigia, kad Naująją Vilnią supa daugybė mitų, dėl kurių ne tik gamtinių objektų, bet ir istorinės architektūros nestokojanti sostinės dalis vis dar nepatraukli miesto svečiams. Kokie šie mitai ir ką galime rasti Naujojoje Vilnioje, su Maksimu Zacharovu kalbasi Inesa Rinkevičiūtė.

Klaipėdos dramos teatrui antrą kadenciją vadovaus Tomas Juočys – rugsėjo viduryje jis laimėjo Kultūros ministerijos skelbtą teatro direktoriaus konkursą. Apie teatrą, artimiausius sumanymus, Klaipėdos galimybes ir ambicijas su Tomu Juočiu kalbėjosi Česlovas Burba.

46-erius metus gyvuojanti „Dainų dainelė“ šiemet buvo kitokia – turėjęs pasibaigti pavasario pabaigoje, konkursas grįžo į ekranus įpusėjus rudeniui. Įspūdžiai iš laureatų apdovanojimo renginio ir šventinio koncerto vakaro Nacionaliniame operos ir baleto teatre.

Rubrikoje „Be kaukių“ – susitikimas su aktoriumi Vainiumi Sodeika. Jis vaikystėje svajojo būti Leonidu Donskiu, o šiandien, būdamas aktoriumi ir su kiekvienu vaidmeniu patirdamas vis naują gyvenimą, save laiko personažų advokatu.

Ved. Gerūta Griniūtė ir Indrė Kaminckaitė

logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.00 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.