Ryto garsai. Lietuvoje vyksta eiliniai Seimo rinkimai

Ryto garsai

2020.10.11 07:05

Ryto garsai. Lietuvoje vyksta eiliniai Seimo rinkimai

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Lietuvos piliečiai renka 13-ąjį Seimą. Ketverių metų kadencijai renkamas 141 parlamentaras: 70 – pagal sąrašus ir 71 – vienmandatėse apygardose. Šiuose rinkimuose pirmą kartą sudaryta atskira apygarda užsienio lietuviams – Pasaulio lietuvių, atsižvelgus didelį skaičių užsienyje dalyvavusių rinkėjų per pastaruosius rinkimus. Į Seimą kandidatų sąrašus iškėlė 17 partijų.

Balsuoti savo rinkimų apylinkėje daliai judėjimo negalią turinčių žmonių iki šiol yra sudėtinga. Be to, kaip teigia politologai, mažas jaunimo aktyvumas rinkimuose išlieka viena opiausių pilietiškumo problemų Lietuvoje.

Trakuose ir rajone gyvenantys menininkai savo kūrybą pristato Trakų Salos pilyje, čia veikia profesionalaus meno kūrėjų parodos, rodomi filmai, klausomasi muzikos, diskutuojama ir apie profesionalaus meno reikšmę, ir apie emigraciją.

Ved. Alvyda Bajarūnaitė

„Ryto garsai“: spalio 11 d. nuo 7.05 iki 9.00 val. per LRT RADIJĄ

Ved. Alvyda Bajarūnaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.