Žinios. Išankstinio balsavimo metu „Baltosios pirštinės“ sulaukė 22 pranešimų apie galimą rinkėjų papirkinėjimą

Per pastarąją parą nustatyti 133 nauji koronavirusu užsikrėtę asmenys.

Prasideda 2 dienas truksiantis balsavimas namuose. Visuomeninė organizacija „Baltosios pirštinės“ per 4 dienas gavo 22 pranešimus apie galimą rinkėjų papirkimą ir 120 pranešimų apie galimus pažeidimus.

Lietuvos politinių partijų rinkimų programose trūksta dėmesio užsienio politikai, teigia ekspertai.

COVID-19 susirgęs Donaldas Trumpas tvirtina, kad jau savaigalį susitiks su rinkėjais. Jungtinių Valstijų prezidento gydytojas tikina, kad dar reikia atlikti koronaviruso testą, tačiau prezidento sveikata gera, tad jau šeštadienį Trumpas galėtų grįžti į viešąjį gyvenimą. Europos valstybės toliau kovoja su plintančiu virusu. Antirekordai pasiekti Latvijoje, Vokietijoje, Čekijoje, Lenkijoje.

Šių metų Nobelio taikos premija atiteko Jungtinių Tautų Pasaulio maisto programai. Prestižiniu apdovanojimu pripažintos programos pastangos kovoti su badu, jos indėlis gerinant sąlygas taikai konfliktų apimtuose rajonuose.

Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidento rinkimai staigmenų nepateikė. Trečiai kadencijai buvo perrinkta dabartinė prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Lietuvoje gimusi, Klaipėdoje gyvenanti ir tarptautiniame universitete dirbanti mergina atsitiktinai sužinojo, jog nebėra Lietuvos pilietė. Prieš kelerius metus, išsiimdama tapatybės kortelę, ji informavo Migracijos departamentą, kad turi įgijusi Amerikos pilietybę, bet nebuvo įspėta, kad netenka Lietuvos pilietybės.

Nuo rugsėjo 27 d. tęsiantis susirėmimams Kalnų Karabache Armėnijos ir Azerbaidžano užsienio reikalų ministrai sutiko konfliktą aptarti Maskvoje.

Kirgizijos prezidentas pasirašė įsaką dėl premjero ir vyriausybės atsistatydinimo.

Tėvai skundžiasi, kad brangstant mokymosi pratyboms, jų pirkti reikia vis daugiau.

Orai.

Ved. Ignas Andriukevičius.