Ryto garsai. Raseinių rajone prasideda lokalus karantinas

Ryto garsai

2020.10.09 06:30

Ryto garsai. Raseinių rajone prasideda lokalus karantinas

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Pasaulis šiandien mini vienos ryškiausių populiariosios muzikos figūrų–Johno Lennono 80-ąsias gimimo metines. Ta proga Gabijos Narušytės muzikinis pasakojimas.

Užsienio naujienų apžvalgą rengia Ieva Balsiūnaitė.

Raseinių rajone prasideda dvi savaites truksiantis karantinas. Kaip jį pasitinka vietos gyventojai ir kaip užtikrinamas taisyklių laikymasis tiek Raseiniuose, tiek ir visoje Lietuvoje?

Šiandien renkamas LTOK prezidentas. Dėl posto varžosi trečiosios kadencijos siekianti olimpinė čempionė, Tarptautinio olimpinio komiteto narė Daina Gudzinevičiūtė ir Lietuvos plaukimo federacijos prezidentas Emilis Vaitkaitis.

Atkurtai Lietuvos muitinei–30. Kokie didžiausi pokyčiai ir dešimtmečiais išlikę iššūkiai? Studijoje Muitinės departamento vadovo pareigas einantis generalinio direktoriaus pavaduotojas Jonas Miškinis.

Verslo laikas. Dėl koronaviruso pandemijos pavasarį įvedus karantiną, siuntų gabenimo įmonės vos spėjo suktis. Panevėžyje įsikūrusios įmonės „Toras LT“ vadovai teigia, kad užsakymų skaičius nemažėja ir dabar, o apyvarta per visą laikotarpį išaugo ketvirtadaliu.

Kauno technologijos universiteto mokslininkai tiria, kaip pandemija paveikė įmonių finansus. Dar viena su koronavirusu susijusi tema–per pandemiją milijardierių turtas ir toliau auga.

Savaitės įvykių aptarimas su apžvalgininkais Arūnu Armaliu ir Liepa Želniene.

Dėl koronaviruso pandemijos daugiau kaip šešios dešimtys valstybių pasaulyje nukėlė įvairaus lygio rinkimų datą.Tačiau daug kur rinkimai surengti vėliau ar vis dar planuojami. Žinoma, šiemet jie kitokie. Kaip per pandemiją rinkimai organizuojami ir kaip koronavirusas veikia rinkėjų elgesį, pasakoja Greta Klimkaitė.

Savaitės komentaro autorė žurnalistė Rita Miliūtė.

Ved. Darius Matas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.