Homo cultus. Istoriko teritorija. Anarchistinės antropologijos pradžiamokslis

Homo cultus. Istoriko teritorija. Anarchistinės antropologijos pradžiamokslis

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Šiandien kalbėsime apie mokslininkus maištininkus, anarchistinę antropologiją ir pavienių svajotojų bei aktyvių visuomenės grupių galimybes keisti mūsų pasaulį.

Paskata imtis tokių klausimų svarstymų tapo lietuviškai ką tik pasirodžiusi amerikiečių antropologo David Graeber knyga „Anarchistinės antropologijos fragmentai“, kurioje galima rasti tokią mintį:„ ... kadangi niekas negali žinoti, kad radikaliai geresnis pasaulis yra neįmanomas, ar mes neišduodame visų, vis dar pateisindami ir vis dar reprodukuodami tą betvarkę, kurią turime šiandien?“

Pokalbis su filosofu, publicistu, vertėju ir leidėju Viktoru Bachmetjevu ir su istoriku, filosofu, vertėju, publicistu bei anarchistu Kasparu Pociumi.

Ved. Aurimas Švedas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

“Istoriko teritorijoje” galima susitikti su išskirtinėmis asmenybėmis, kurios rašo, piešia, groja, filmuoja, kuruoja parodas ir tuo pačiu metu įdomiai mąsto apie XXI amžiaus žmogaus santykį su praeitimi, istorija ir atmintimi. Taigi, “Istoriko teritorija” bus erdve, kurioje kalbėsis ne vien tik mokslininkai, bet patys įvairiausi žmonės, kuriems rūpi esminiai klausimai. Laida transliuojama trečiadieniais 15.05 val.

Kiti laidos epizodai

Homo cultus. Istoriko teritorija

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.