Ryto garsai. Ar sergantieji koronavirusu tikrai galės balsuoti Seimo rinkimuose?

Ryto garsai

2020.10.07 06:30

Ryto garsai. Ar sergantieji koronavirusu tikrai galės balsuoti Seimo rinkimuose?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai sako, kad yra pervargę ir jau nebepajėgia pakonsultuoti kiekvieno skambinančiojo.

Pokalbis su Nacionalinės visuomenės sveikatos centro darbuotoja - visai netrukus.

Vyriausybė svarstys, ar patenkinti Raseinių valdžios prašymą ir rajone įvesti lokalųjį karantiną, taip pat bus vertinama padėtis Radviliškyje. Apie visa tai su sveikatos apsaugos ministru A.Veryga ir šių dviejų rajonų atstovais.

Palangiškiai ėmė baimintis, kad nebegalės grožėtis saulėlydžiu, jeigu netoli miesto, jūroje, bus pastatytas vėjo jėgainių parkas. Kas sugalvojo jūroje statyti parką ir ar tikrai jis užstos besileidžiančią saulę?

„Verslo laike“ – žvilgsnis į aprangos ir tekstinės įmonę „Garlita“, kuriai teko imtis nestandartinių sprendimų.

Lietuvoje tęsiantis išankstiniam balsavimui, dalies apygardų rinkimų komisijos pareiškė, kad dirba ne pilnos sudėties, jiems trūksta apsaugos priemonių, ypač - kostiumų. Pokalbis su Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininke L. Matjošaityte.

Ved. Edvardas Kubilius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.