Pakeliui su klasika. Violeta Palčinskaitė – apie knygas vaikams, prabėgusį laiką ir gyvenimo džiaugsmą

Pakeliui su klasika

2020.10.06 16:05

Pakeliui su klasika. Violeta Palčinskaitė – apie knygas vaikams, prabėgusį laiką ir gyvenimo džiaugsmą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Prasideda tradicinis literatūros festivalis “Poetinis Druskininkų ruduo”. 31-ojo renginio Jotvingių premijos laureatu išrinktas poetas, prozininkas, dramaturgas Alvydas Šlepikas. Apie poeziją, literatūrą šiandieniniame pasaulyje tiesiogiai kalbamės su laureatu.

Lietuvos teatro ir kino aktoriui Juozui Budraičiui šiandien sukanka 80 metų. Kuo gyvena šiandien legendinis aktorius, kaip jis vertina šiandieninį mūsų teatrą ir kiną – kalbamės su jubiliatu.

Pasakojimas apie trijų Williamo Somerseto Maughamo romano „Dažytas vualis“ muziką,

Su rašytojos Violetos Palčinskaitės eilėraščiais užaugo ne viena vaikų karta. Pastaraišiais metais rašytoja išleido kelias atsiminimų knygas apie savo išgyventą laiką, sutinktus žmones. Apie literatūrą, gyvenimo paslaptis ir patirtis – pokalbis studijoje.

Ved. Marius Eidukonis ir Jolanta Kryževičienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.