Ryto garsai. Prasideda balsavimas išankstiniuose rinkimuose į Lietuvos Respublikos Seimą

Ryto garsai

2020.10.05 06:30

Ryto garsai. Prasideda balsavimas išankstiniuose rinkimuose į Lietuvos Respublikos Seimą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Šiandien mokytojų diena. Kaip jaučiasi mokytojai, kai sąlygos dirbti pandemijos metu nėra pačios lengviausios – kalbamės su Švietimo, mokslo ir sporto ministru Algirdu Monkevičiumi.

Prasideda išankstinis balsavimas Seimo rinkimuose. Šiemet dėl COVID-19 pandemijos balsuoti bus galima keturias dienas - nuo pirmadienio iki ketvirtadienio. Taip pat daugėja ir balsavimo vietų. Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkė Laura Matjošaitytė. Kaip pasiruošta vienoje populiariausių balsavimo vietų Vilniuje Savivaldybės pastate – Vilniaus miesto savivaldybės Klientų aptarnavimo skyriaus vedėjas Vitalijus Mosinas.

Disleksiją – arba skaitymo sutrikimą – turi 10 proc. vaikų. Lietuvoje apie disleksiją žinome dar labai mažai, sutrikimas dažnai lieka neatpažintas, o tėvai ir mokytojai talentingus, protingus ir jautrius vaikus laiko nevykėliais ir tinginiais. Lietuvos aklųjų biblioteka ir disleksijos centras šią savaitę kviečia jungtis prie pasaulinės iniciatyvos, kuri padės pastebėti tokius vaikus. Mūsų studijoje - dislekcijos centro įkūrėja Jurgita Pocienė ir Lietuvos aklųjų bibliotekos komunikacijos vadovė Ramunė Balčikonienė.

Ved. Rūta Kupetytė

logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.