Labas rytas, Lietuva II d. Smulkūs, audinį primenantys tapybos darbai ir dailininkės Emilijos Taločkienės išskirtinumas

Antrąją laidos dalį pradėkime pokalbiu apie projektą „Apkabink Lietuvą“. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ sveikinamės su Ignu Krupavičiumi. „Apkabinusi“ pusę Lietuvos, šaunioji Juzė nusprendė... „pailsėti“. Tiesa, nėra ko nuogąstauti – estafetę perėmė jos pusbrolis Juozas. Apie viską išsamiau – prie Klaros suruošto nuostabaus pusryčių stalo!

The Roop – „On Fire“.

Kino naujienos: Lenkų kino festivalis ir nuotaikingos premjeros. Kino gerbėjai kviečiami arčiau ekranų – penktadienis „Labame ryte“ – kino diena. Jau prasidėjo Lenkų kino festivalis, o be jo didžiuosiuose ekranuose premjerų tik pora, tačiau abi smagios ir nuotaikingos. Susipažinsime su prancūze narkotikų perpardavinėtoja, taip pat į nuotykius kvies nerti didžiapėdžio vaikis.

Kai Roma tapo Italijos sostine. Roma – tai miestas, įsikūręs ant septynių kalvų. „Amžinuoju miestu“ praminta Roma jau pusantro šimto metų yra Italijos sostinė, nukarūnavusi ankstesnę sostinę Florenciją. Roma įsikūrusi centrinėje šalies dalyje prie Tibro upės. Roma yra ne tik Italijos sostinė, bet ir didžiausias šalies miestas. Antikinės Romos griuvėsių gausu visame mieste, o sakralinių pastatų skaičiuojama per 200. Miestas žymus ir fontanais, čia jų – per pustrečio šimto. Romos istorinis centras įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Italijos sostinėje yra Vatikano miestas-valstybė – Katalikų bažnyčios popiežiaus rezidencija, dar vadinama Šventuoju Sostu. Čia – daugybė ir kitų lankytinų vietų: Koliziejus, Panteonas, Forumas ir kiti.

Erica Jennings & Andrius Mamontovas – „Because Of You“.

Rasa Stoškuvienė ir Katažyna Zvonkuvienė pristato naują dainą: su ja siunčiame didelę pozityvo bombą. Koks penktadienis be muzikos? O jei dar premjera... LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ rubrikoje „Rytas su muzika“ – nauja daina „Laikas priklauso tau“ ir naujas vaizdo klipas. Naujienas pristato dainininkės Rasa Stoškuvienė ir Katažyna Zvonkuvienė. „Su šia daina siunčiame didelę pozityvo bombą“, – šypsosi R. Stoškuvienė. Pasiklausykite ir pasižiūrėkite!

Rasa Stoškuvienė ir Katažyna Zvonkuvienė – Laikas priklauso tau“.

Gamtos įkvėpti tapybos darbai. Smulkūs, audinį primenantys tapybos darbai – dailininkės Emilijos Taločkienės išskirtinumas. Apie tai, kaip kilo idėja kurti tokia technika ir kas kūrybai įkvepia – reportaže.

Marshmello – „Happier“.

Ved. Ugnė Siparė.