Ryto Allegro. Kodėl svarbus ankstyvasis skaitymas?

Ryto allegro

2020.10.01 07:05

Ryto Allegro. Kodėl svarbus ankstyvasis skaitymas?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Spaudos apžvalga.

Po užsienio spaudos publikacijas kultūros tema žvalgosi Mykolas Drunga.

Parodoje „66 metai ne kartu...“ susitinka tekstilininkė Mina Levitan-Babenskienė ir tapytojas Aloyzas Stasiulevičius. Abu menininkai kviečia atidžiau pažvelgti į jų svarbiausius kiekvieno iš šešių dešimtmečių kūrybos darbus.

Kodėl svarbu kuo anksčiau pradėti skaityti? Kalbame su Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Komunikacijos ir rinkodaros departamento direktore Viktorija Pukėnaite-Pigagiene ir knygelės „Kapt kapt kapt“ autore Indre Zalieckiene.

LRT KLASIKOS laida „Ryto allegro“ savo iniciatyva ir lėšomis rengia politinių partijų, dalyvaujančių Seimo rinkimuose, debatus. Spalio 1- ąją laidoje apie rinkiminės programos kultūros dalį diskutuos „Lietuva - visų“ (Nr.11 ) atstovas Viktoras Gerulaitis ir „Liberalų sąjūdžio“ (Nr.12) atstovas Simonas Kairys. Debatus moderuoja Jolanta Kryževičienė.

Vilniuje 11- ąjį kartą prasideda šiuolaikinio meno mugė „ArtVilnius'20“.

Ved. Marius Eidukonis

logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.